Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie28 nehnuteľností

Vybavenie hypotéky

Častokrát sa nás pýtate : "Je výhodnejšie si vybaviť hypotekárny úver cez finančného sprostredkovateľa alebo máme ísť priamo do banky sami?"

 

1. Hypotekárny poradca v banke

Hypotekárny poradca v banke Vám poskytne odborné informácie, nakoľko bol náležite vyškolený, avšak bude sa Vás snažiť presvedčiť na najvýhodnejší produkt vo svojej banke. V prípade, že si hypotéku vybavujete sami, najskôr sa dôkladne oboznámte s produktami viacerých bánk. Nezabúdajte, že konkurenčná banka je Vám vždy ochotná poskytnúť výhodnejšie podmienky a preto so svojou bankou vyjednávajte!

 

2. Finančný sprostredkovateľ

Finančný sprostredkovateľ má prehľad o finančných produktoch väčšieho množstva finančných inštitúcii. Na základe Vašich finančných možností, porovnaním produktov, je schopný vybrať pre Vás najvýhodnejší hypotekárny úver a vyjednať pre Vás najvýhodnejšie podmienky. Jeho služby sú síce pre Vás „zadarmo“, avšak je platený provízne bankou, v ktorej Vám zabezpečí úver. Jeho provízia je započítaná do hypotekárneho úveru a predstavuje približne 1 % z výšky hypotéky.  Pri výbere finančného sprostredkovateľa buďte nanajvýš opatrný. Produkty bánk sa veľmi rýchlo menia a finanční sprostredkovatelia častokrát nevybavujú len úvery, ale aj investovanie a poistenie. Váš finančný poradca musí byť zodpovedný, čestný, mať prehľad o finančných produktoch a svojej práci sa venovať na 100%. Na prvom mieste sú Vaše potreby a možnosti, nie výška jeho provízie!

 

3. Vybavenie hypotéky s MAKRO REALITY

My Vám pri vybavovaní hypotekárneho úveru pomôžeme s prieskumom trhu a výberom pre Vás najvhodnejšej hypotéky. Dohodneme stretnutie so súdnym znalcom a zabezpečíme všetky potrebné dokumenty na vyhotovenie znaleckého posudku (pôdorys nehnuteľností, potvrdenie o veku stavby a nadobúdaciu zmluvu). Intenzívne komunikujeme s bankou, ktorej poskytneme všetky potrebné podklady k pripraveniu záložných zmlúv na nehnuteľnosť, ktorú kupujete. Vypracujeme kúpno-predajné zmluvy a zabezpečíme vklad do katastra nehnuteľností.

Realitná kancelária MAKRO REALITY nie je viazaná žiadnou finančnou spoločnosťou ani nám nikto nevypláca provízie za pomoc pri vybavení Vašej hypotéky. Spolupracujeme s akoukoľvek bankou alebo finančným sprostredkovateľom. Ak máte svojho známeho v banke, alebo finančného sprostredkovateľa, tak sme len radi.


Pre bližšie informácie ohľadom úverov mi zavolajte na 0907 488 234.

PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA

certifikovaný realitný poradca

Tel.: 0907 488 234

E-mail: tomasovic.ivo-ZVNC-gmail.com