Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie37 nehnuteľností

Rodinný dom v Bartošovej Lehôtke

Cena:
98 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Bartošova Lehôtka
Ulica: Bartošova Lehôtka
Podlahová plocha: 283 m2
 
ID inzerátu: 581883
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 283 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predám dom v Bartošovej Lehôtke. Som priamo majiteľ nehnuteľnosti nie sprostredkovateľ. Obec Bartošova Lehôtka je dostupná do 10 minút od dialničného výjazdu na Kremnicu. Má teda ideálnu polohu medzi mestami Žiar nad Hronom a Kremnicou. V blízkosti je aj lyžiarske stredisko Ski Skalka a Ski Krahule a je obklopená krásnou prírodou.

Dom sa nachádza v centre obce v tichej lokalite. Je situovaný na rovinatom pozemku. Prízemie domu pozostáva z chodby, lyžiarne, z veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou, v ktorej nájdeme schodisko na poschodie a kúpeľne. Na opačnej strane domu je veľká spoločenská miestnosť, z ktorej sa môžeme dostať na dvor a kotolňa. Na poschodí sa nachádzajú tri nepriechodné izby. Hlavná spálňa má vlasntý šatník a východ na terasu. Z hornej chodby sa dá vyjsť na druhý balkónik. Dom je vykurovaný novým peletovým kotlom. Inetriér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli urobené nové rozvody vody, kúrenia aj elektriny, nové stierky, podlahy, krb, vymenené okná, nová sanita v kúpeľni, rohová vaňa, sádrokartóny, bodové svetlá atď.

Pozemok má rozlohu 447 m2. Podlahová plocha je 283,16 m2.

Dom je ihneď voľný pripravený pre nového majiteľa. Je okamžite obývateľný, ideálny na ako na stále bývanie tak aj na občasnú rekreáciu. Je výborný tiež na prenájom cez airbnb. Je nezaťažený hypotékou s čistým listom vlastníctva. Je tiež možné započítať vašu nehnuteľnosť na protihodnotu. Je možné si ho rezervovať, bývať v ňom v nájme a kúpiť ho neskôr. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Mgr. Boris Gaštan RSc.
Telefón:0907833771
E-mail:boris.gastan-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?