Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie30 nehnuteľností

Rodinný dom Staré Hory - Dolný Jelenec ID 2216

Cena:
95 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Staré Hory
Ulica: Dolný Jelenec
Podlahová plocha: 110 m2
 
ID inzerátu: 2216
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 110 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v podhorskej obci Staré Hory, časť Dolný Jelenec v okrese Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier, priamo pod lesom. Kúsok od vodnej nádrže Jelenec s možnosťou rybolovu.

Dom je murovaný, približne zo 70-tych rokov. Stojí na pozemku o celkovej výmere 437 m2. Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený. Prízemie tvorí chodba, kuchyňa, dve izby, komora, kúpeľňa a WC. Podkrovie je prázdne, neobývané. Dom je napojený na elektrinu, vodu (rezervoár) a odpad.

Na dvore sa nachádza hospodárska budova v ktorej je garáž, letná kuchynka, dielňa a dreváreň.  Prístup k domu  je po asfaltovej, udržiavanej obecnej komunikácii.

Lokalita tejto nehnuteľnosti ponúka bývanie v horskom prostredí,  s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Banská Bystrica 18 km. Zároveň blízko lyžiarskeho strediska Donovaly 8 km.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou voľná. Možná dohoda na cene. Energetický certifikát nebol dodaný. Viac informácií Vám poskytne na tel. čísle 0907 488 234 realitný maklér PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA.

 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA
Telefón:0907 488 234
E-mail:tomasovic.ivo-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?