Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie30 nehnuteľností

3 izbový byt, centrum Lučenec ID 2200

Cena:
73 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Ludovíta Štúra
Podlahová plocha: 61 m2
 
ID inzerátu: 2200
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 61 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v žiadanej lokalite Ľ. Štúra v meste Lučenec. Byt sa nachádza na 2 poschodí, v zateplenej tehlovej bytovke s výťahom. Bytový dom bol obnovený, ako : zateplenie fasády, nová strecha so zateplením, vchodové dvere na čip, obnova pivničných priestorov, prípojka optického internetu.

Rozloha bytu je 60,5 m2. Byt tvorí : vstupná chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa a WC. Byt je v pôvodnom stave, vymenené boli PVC okná (približne 2015), stúpačky v jadre. Miestnosti sú oddelené prevažne nenosnými tehlovými priečkami, čo umožňuje v prípade rekonštrukcie zmenu dispozície bytu.

I keď byt nemá vlastný balkón, poslúžiť môže spoločný balkón na medziposchodí. Orientácia bytu je na severnú a južnú stranu. Pred bytovým domom sa nachádza dvor so zeleňou i parkovacie miesta. K bytu patrí latková pivnica, možné je využiť  aj spoločnú kočikáreň. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou voľný.

Byt ponúka bývanie v centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Zároveň úsporné bývanie v tehlovej zateplenej bytovke, v stredovom byte.  Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?