Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie28 nehnuteľností

3 izbový byt, Lučenec, centrum ID 2194

Cena:
115 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Štvrt M. R. Štefánika
Podlahová plocha: 74 m2
 
ID inzerátu: 2194
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 74 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj  3 izbový byt v meste Lučenec. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v centra mesta na ulici Štvrť M. R. Štefánika. Umiestnenie bytu je na prvom poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom.                                                                                       

Rozloha bytu je 78 m² z čoho 3,66 m² je loggia. Byt tvorí : vstupná chodba, tri izby, kuchyňa, samostatné WC a kúpeľňa, loggia, špajza na medziposchodí a murovaná pivnica. Ďalej je možné využívať spoločnú kočikáreň.

V byte sú plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy v izbách, v roku 2008 sa prerábalo bytové jadro z tvárnic s novou elektroinštaláciou zavedenou aj do kuchyne. V kuchyni sa nachádza priestranná rohová linka. Loggia bola obnovená nedávno ako zasklenie oknami, podlaha a obklad stien. Interiérové dvere sú menené, ostatok bytu je prevažne v pôvodnom stave.

Bytový dom je v obytnej zóne v cente mesta s okolitou kompletnou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti sa nachádza parkovisko, škôlka, detské ihrisko.

Správca bytového domu je SPOOL. Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu sú približne 160 € + 50 € elektrina a 13 € plyn. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?