Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie36 nehnuteľností

Rodinný dom TOP lokalita Lučenec ID 2213

Cena:
dohodou
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Lučenec
Podlahová plocha: 240 m2
 
ID inzerátu: 2213
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 240 m2
Zastavaná plocha: 120 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj bezkonkurenčný rodinný dom situovaný jednoznačne v najlepšej lokalite v Lučenci pri mestskom parku. Ticho, kľud, veľmi dobrí susedia, veľký 10 árový pozemok a zároveň ste v centre mesta. Úplne ideálne pre rodiny s deťmi. Materské, základné a stredné školy sú do 10 minút pešo. Taktiež športoviská a dva veľké supermarkety. Osobne sa mi najviac páči fakt, že po ulici prejde iba auto toho kto tu býva prípadne ich návšteva.


 Na fotografiách vidíte prvé poschodie, ktoré je vhodné k okamžitému nasťahovaniu sa. Zároveň je veľmi dobre dispozične riešené ( viď pôdorys ). Obývacia miestnosť a spálňa sú otočené v smere na ulicu a dve detské izby a kuchyňa v smere na záhradu, do dvora. Kúpeľňa je umiestnená samostatne od WC.


Na ohrev teplej vody slúži plynový prietokový ohrievač umiestnený v záchode na poschodí. Dom je vykurovaný plynovým ústredným kúrením ( cca 130e mesačne ). Kotol je v pivnici. Pivničné priestory sú vhodné na uskladnenie sezónnych veci, prípadne ako priestor vhodný pre fitness, saunu, klubovňu pre manželových kamarátov : ),............


Dom je postavený z tehál, platne sú betónové, na streche je plech, okná eurookná. Za domom sa nachádza dvojgaráž a miesto pre posedenie.  Pozemok poskytuje maximálne súkromie. Prízemie domu je vhodné využívať ako dennú časť. Po odstránení priečok ( nie sú nosné ) vzniká veľký presvetlený priestor pre kuchyňu spojenú s obývačkou. 

Charakteristiky: všetky IS, Internet 

Viac informácii Vám poskytnem na telefónnom čísle 0907 488 234 PaedDr. Ivo Tomašovič, MB
Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA
Telefón:0907 488 234
E-mail:tomasovic.ivo-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?