Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie36 nehnuteľností

Rekreačná chata Divín ID 2208

Cena:
49 900 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Divín
Ulica: Vinice
Podlahová plocha: 52 m2
 
ID inzerátu: 2208
Podlahová plocha: 52 m2
Zastavaná plocha: 0 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí nad obcou Divín. Chata je murovaná, poschodová, vhodná na celoročné užívanie.

Celková rozloha pozemku je 50 árov. Chatu na prízemí tvorí kuchyňa. Vstupuje sa do nej cez terasu spravenú na spôsob zimnej záhrady. Na poschodie je osobitný vstup do obývačky, odkiaľ vedú drevené schody do podkrovia. Na poschodí je tiež kúpeľňa so samostatným vstupom. Poschodie lemuje balkón. V podkroví sa nachádzajú dve dvojlôžkové postele. Z boku chaty je vstup do pivnice.

Chata je napojená na elektrinu, prívod vody je z nádrží z dažďovej vody, vykurovanie krbom a pecou na tuhé palivo (izba) v kuchyni sporák na tuhé palivo, v kúpeľni elektrický radiátor. Ohrev vody je prietokovým ohrievačom. Chata má inštalovaný kamerový systém + možnosť obnoviť satelit aj internet.

Vonku sa nachádza suché WC, dreváreň, vonkajšia sprcha, plechový domček na náradie. Záhrada okolo chaty je pekne upravená, množstvo zelene, okrasné dreviny, vinič ovocné stromy a kríky, betónový krb na opekanie. Pozemok je vo svahu. Výhľad je skutočne krásny na ďaleké okolie. Prístup k záhrade je dobrý po štrkovej ceste, parkovanie priamo pri bráne.

Chata sa predáva zariadená s nábytkom s elektrospotrebičmi, taktiež náradie, kosačka a iné..

Kúpou nový majiteľ nadobúda chatu do osobného vlastníctva a členstvo na využívanie záhrady, ktorá nie je predmetom predaja nakoľko sa jedná o záhradkársku oblasť. Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?