Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie37 nehnuteľností

3 izbový byt, Halič okr. Lučenec ID 2206

Cena:
59 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Halič
Ulica: Družstevná
Podlahová plocha: 74 m2
 
ID inzerátu: 2206
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 74 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Haliči na Družstevnej ulici. Byt sa nachádza na 2 poschodí v tehlovej bytovke bez výťahu. V bytovke je spolu 6 bytov. Dvor okolo bytovky je oplotený, udržiavaný s pridelenými záhradkami k bytom.

Byt má rozlohu 74 m+ 2 balkóny, ďalej veľká špajza s oknom hneď vedľa bytu na schodisku a dve pivnice. Byt tvorí chodba, spálňa, detská izba, priestranná obývačka s výstupom na balkón (balkón dlhý 6 m), kuchyňa s príručnou špajzou a výstupom na druhý balkón, samostatné WC a kúpeľňa.  Byt je prevažne v pôvodnom veľmi zachovalom, udržiavanom stave. Okná sú plastové, zánovná kúpeľňa so sprchovým kútom. Podlahy tvoria parkety, linoleum a dlažba.

Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, ohrev vody el. bojlérom. Vlastným kúrením v tehlovej bytovke je predpoklad na úsporné bývanie. Byt je krásne presvetlený, na 3 strany. 

Obec Halič má dobré občianske vybavenie ako obchody, zdravotné stredisko, škola, škôlka, pošta pizzeria a iné. Blízka vzdialenosť do okresného mesta Lučenec cca 10min autom.

Bytovku spravuje spoločenstvo. Mesačné  náklady sú približne 42 € elektrina, 73 € plyn, 13 € voda a 32 € predpis čo tvorí fond opráv a spoločná elektrina. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Možná aj výmena za menši byt v Lučenci. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?