Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie37 nehnuteľností

Rodinný dom - polyfunkčný objekt Lučenec ID 2199

Cena:
230 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: M. Rázusa
Podlahová plocha: 238 m2
 
ID inzerátu: 2199
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 238 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj netradične riešený rodinný dom v meste Lučenec. Táto nehnuteľnosť ponúka možnosť bývanie a podnikania zároveň i využitie záhrady s množstvom zelene. Nehnuteľnosť ma veľkorysý priestor 238 m2 podlahovej plochy, plus terasy a rovný pozemok o celkovej ploche (vrátene zastavanej plochy) 1 057 m2.

Dom je momentálne rozdelený na dve samostatné časti, so samostatným súpisný číslom, s osobitným vchodom, aj so samostatnými meračmi energii. Predná časť využívaná na vzdelávaciu činnosť, zadná časť určená na bývanie. Nehnuteľnosti sú na katastri vedené ako rodinný dom a druhá časť ako budova pre školstvo na vzdelávanie a výskum.

Vzdelávaciu časť tvorí : vstupná predsieň, veľká hala (83m2), sociálne zariadenia, sklad. Časť určenú na bývanie tvorí : vstupná chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, tri izby, šatník, letná kuchyňa s východom na terasu, 2 špajze. V suteréne sa nachádzajú väčšie a menšie skladové priestory.

Taktiež je tu možnosť zobytniť priestranné podkrovie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete plus vlastná studňa. Parkovanie je možné vo dvore na spevnenej ploche zámkovou dlažbou. Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Martina Rázusa v blízkosti centrá, čiže kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosť.

Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?