Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie35 nehnuteľností

Tehlový 1izbový byt s terasou a parkovaním vo dvore

Cena:
53 800 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Erenburgova
Podlahová plocha: 44 m2
 
ID inzerátu: 581805
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 44 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Byt sa nachádza v širšom centre mesta Lučenec, v tichej lokalite na ulici Erenburgovej. Bytový dom má uzatvorený dvor na bránu s množstvom garáží a dostatkom parkovacích miest pre všetkých obyvateľov a dvoma detskými ihriskami. Bytový dom je tehlový, čiastočne zrekonštruovaný, dobre udržiavaný. Byt sa nachádza na druhom poschodí. Je stredový, z každej strany sa nachádza ďalší byt, vďaka čomu je energeticky veľmi úsporný.

Byt má 44m² vstupnú chodbu, kúpeľňu s bezbarierovým sprchovým kútom, oddelené wc. Kuchyňa je veľmi priestranná a presvetlená. Poskytuje dostatok priestoru na rohovú kuchynskú linku aj jedálenský stôl. Z kuchyne sa dá dostať na terasu. Byt má jednu nepriechodnú izbu. Je veľmi slnečná, pretože má veľké okná a dvere na terasu. Terasa je orientovaná na ulicu a má až 6m² . Mesačné náklady sú len 90€ mesačne. 

Byt je ihneď voľný. Vďaka nízkym mesačným nákladom je výbornou investičnou voľbou pre budúci nájom. 

Je možné započítať Vašu nehnuteľnosť na protihodnotu. Obhliadky robíme aj cez víkendy. Je možné si ho rezervovať, bývať v ňom nájme a neskôr ho kúpiť. Sme veľmi flexibilní, zavolajte nám, určite nájdeme riešenie pre Vašu potrebu. 


Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Mgr. Boris Gaštan RSc.
Telefón:0907833771
E-mail:boris.gastan-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?