Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie33 nehnuteľností

Priestranný rodinný dom Čakanovce ID 2160

Cena:
85 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Čakanovce
Ulica: Čakanovce
Podlahová plocha: 170 m2
 
ID inzerátu: 2160
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 170 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Čakanovce. Dom je hneď obývateľný, bez nutnosti akýchkoľvek úprav. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 1037 m2. Pozemok je rovinatý. Kolaudácia domu prebehla v roku 1987. Dom je postavený z plnej tehly hr. 375, strecha je rovná pokrytá plechom.

Prízemnú časť domu tvorí :  zádverie, vstupná hala, obývačka s terasou, WC spojené s kúpeľnou a garáž. (vstup do garáže je len zvonku). Dom je čiastočne podpivničený, kde sa nachádza kotolňa a iný priestor. Poschodie tvorí : chodba, kuchyňa (bez linky), špajza, obývačka s jedálenským kútom, dve izby, samostatné WC a kúpeľňa. V hornej obývačke sa nachádza krb, taktiež je tam vstup na loggiu.

Dom bol priebežne rekonštruovaný. Okná sú plastové (okrem pár malých okien). V roku 2015 sa robila dolná kúpeľňa, v roku 2017 horná kúpeľňa, v roku 2021 sa menili laminátové podlahy a iné.

Dom je napojený na elektrinu, plyn, a vodu z vlastnej studne, odpad je riešený trativodom. Vykurovanie domu je plynovým kotlom (pôvodne bol kotol na tuhé palivo, dalo by sa prerobiť, treba však kotol), okrem toho je možné si prikúriť aj krbom v obývačke. Ohrev vody je plynovým bojlerom.

Na dvore sa nachádza priestranný prístrešok (parkovanie pre dve autá). Tretie auto môže ísť do garáže z bránou na elektrický pohon. Za domom sa nachádzajú hospodárska murovaná budova ( tri miestnosti a prístrešok). Na uskladnenie úrody či vína poslúži, pivnica na dvore čiastočne zapustená do zeme. Záhrada je primerane veľká, síce bez stromov, ale aj to sa dá vysadiť.

Do domu sa dá hneď nasťahovať, predáva sa zariadený ako na fotkách: Zánovná kuchynská linka, sporák, šatníkové skrine, kúpeľňový nábytok v obidvoch kúpeľniach. Dom je dostatočne priestranný s obytnou plochou 170 m2, vhodný aj na dvojgeneračné bývanie. Do Fiľakova len 10 minút predpisovou rýchlosťou autom.

Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?