Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie33 nehnuteľností

Rodinný dom Mikušovce ID 2146

Cena:
78 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Mikušovce
Ulica: Mikušovce
Podlahová plocha: 134 m2
 
ID inzerátu: 2146
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 134 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Mikušovce v okrese mesta Lučenec. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 2 193 m2. Dom je z roku 1967, je dvojpodlažný, bez podpivničenia, postavený z tehly hr. múrov 45 cm. Strecha je pokrytá škridlou. Dom je v pôvodnom,  zachovalom stave s obytnou plochou 134 m2.

Prízemná časť domu tvorí : predsieň, chodba, kuchyňa, špajza, izba, kotolňa a odkladací priestor pod schodmi. Na poschodie vstupujete po betónovom schodisku pokryté linoleom. Vrchnú časť domu tvorí chodba z ktorej je samostatný vstup do troch izieb, kúpeľňa s WC, komora s výlezom na povalu.  Na podlahách v dome sú parkety, dlážkovica, dlažba a betón.

V dome je zavedený verejný vodovod, aj voda z vlastnej studne, elektrická energia. Dom bol vykurovaný ústredne kotlom na tuhé palivo. Plyn vedie pred domom, prípojka do domu nie je zavedená. Obec je bez kanalizácie.

 Na dvore sa nachádza murovaná hospodárska prístavba, v ktorej je letná kuchyňa, sklad, dreváreň. K domu prislúcha priestranná záhrada so staršími ovocnými stromami. Dom je vhodný na rekonštrukciu. Je tu možnosť prerábky podľa vlastných predstáv, bývanie v malej dedinke 2 km od mesta Lučenec. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?