Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie27 nehnuteľností

Hneď obývateľný zariadený dom Tomášovce ID 2137

Cena:
136 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Tomášovce
Ulica: Tomášovce
Podlahová plocha: 203 m2
 
ID inzerátu: 2137
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 203 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tomášovce. Dom sa nachádza na tichej ulici. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 502 m2. Pozemok je rovinatý. Kolaudácia domu prebehla v roku 1989. Dom je postavený z tehly, strecha je rovná s asfaltovou lepenkou.

 Dom je dvojgeneračný, je 6 izbový, 4 loggie, celý podpivničený. Prízemná časť domu tvorí : chodba, kuchyňa, špajza, tri izby, WC, kúpeľňa. Vrchnú časť domu tvorí chodba kuchyňa prepojená s obývačkou, dve izby, špajza, WC, kúpeľňa.

V rokoch 2014-2019 prebiehala rekonštrukcia, (okrem hornej, dolnej kúpeľne a WC). Na poschodí v obývačke sa nachádza keramická pec s prieduchmi do dvoch izieb.

Súčasťou suterénu je garáž. Do domu je aj zadný vstup z dvora cez suterén. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, optický internet, okrem vodovodu sa dá využiť aj vlastná studňa. Vykurovanie domu je kombinované  cez plynový kotol aj kotol na tuhé palivo + keramická pec (v obývačke). Ohrev vody plynovým bojlerom.

Na dvore sa nachádza murovaná letná kuchynka (pozostáva zo špajze, kuchynky, chodby, dve hospodárske miestnosti, povala).

Dom je hneď obývateľný, predáva sa komplet zariadený : spotrebiče, vstavané spotrebiče, nábytok, vstavaná skriňa...

Energetický certifikát nebol dodaný. Obec Tomášovce je vyhľadávaná  lokalita pre bývanie. Má veľmi dobrú občiansku vybavenosť (obchody, materská a základná škola, autobusové a vlakové spojenie, pošta). Výhodou je blízka vzdialenosť do mesta Lučenec, napojenie na plánovanú rýchlostnú cestu R2 a zároveň okolitá príroda, Tomášovský rybník, Ružiná. 

Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?