Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie27 nehnuteľností

Rodinný dom Biskupice ID 2125

Cena:
90 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Biskupice
Ulica: Biskupice
Podlahová plocha: 150 m2
 
ID inzerátu: 2125
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 150 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame  na predaj dvojpodlažný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Biskupice (okres Lučenec). Dom sa nachádza na tichej ulici v okrajovej časti dediny. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 2 253 m2. Pozemok je rovinatý. Kolaudácia domu prebehla v roku 1960. Dom je postavený z tehly, múry sú hrubé 60 cm. Dom je 4 - izbový, nie je podpivničený, je prevažne v pôvodnom udržiavanom stave. Strecha domu je rovná pokrytá novým plechom, vymenené boli aj zvody. Okná sú z časti drevené, drevené eurookná a PVC okná s vonkajšími roletami. Podlahy v dome tvoria parkety, dlažba a linoleum.

Prízemná časť domu tvorí : vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa. Pod schodiskom je pivničný priestor. Vrchnú časť domu tvorí chodba, kuchyňa, špajza a dve izby. Z chodby  je výstup na menší balkón s výhľadom na záhradu. Dom je napojený na  plyn, elektrickú energiu 220/380 V, vlastnú žumpu a vodu z vlastnej studne (v predzáhradke je i prípojka na verejný vodovod). Vykurovanie domu je ústredne, plynom.

Na dvore sa nachádza altánok a murované budovy, ktoré tvoria letnú kuchynku, garáž, dielňa, sklady. Ďalej hospodárske budovy a drevené chlievy. Za dvorom je rozsiahla udržiavaná záhrada, kde sú vysadené rôzne ovocné stromy a vinič.

Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?