Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie33 nehnuteľností

NÍZKOENERGETICKÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM PRI PARKU ID 2115

Cena:
259 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Parková
Podlahová plocha: 198 m2
 
ID inzerátu: 2115
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 198 m2
Zastavaná plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VIDEOOBHLIADKA : https://youtu.be/qned2ZMk7ic

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Lučenec. Dom sa nachádza v tichej štvrti v blízkosti mestského parku. Stojí na pozemku s výmerou 872 m². Dom bol postavený v sedemdesiatych rokoch z tehly hr. 40 cm.

V rokoch 2020-2021 prebehla na dome kompletná rekonštrukcia. V rámci nej bolo vymenené od inžinierskych prípojok od ulice, cez izoláciu múrov a podláh až po novú strechu takmer všetko. Majiteľ nehnuteľnosti realizoval rekonštrukciu pre seba, čiže kvalitne premyslený a zrealizovaný detail. Zameraním rekonštrukcie i na nízkoenergetičnosť (ekostyrenbetónový poter pod podlahou, PVC okná s izolačným trojsklom, zateplenie fasády Nobasilom o hr. 20 cm, izolácia stropu fúkanou celulózou hr.40 cm) sa dostal dom do energetickej triedy A1. Odhadované mesačné náklady, vrátane všetkých energii sú do 200 €.

Vykurovanie je zabezpečené sálavým akumulačným príjemným teplom z hypokaustovej pece (patrí medzi najzdravšie formy kúrenia) a sálavými infra-konvektormi (elegantný dizajn). Do hypokaustovej pece je vzduch privádzaný z vonku, následne ohriatym vzduchom pec odovzdáva sálavé teplo do stien. Pec nemá prieduchy, tým sa nevíri prach, nezadymuje miestnosť a ani neznečisťujú steny. Vďaka zatepleným obvodovým múrom a stropu vzniká tepelná pohoda. Či už v lete, alebo v zime. Ohrev vody zabezpečuje kvalitný elektrický bojler zn. Dražice. V dome je zavedený neobmedzený optický internet.

Prízemnú časť domu tvorí : vstupná chodba, kúpeľňa, kuchyňa spojená s obývačkou (11x4,5m), spálňa, šatník pod schodiskom a samostatné WC, betónové plytké schodisko. Vrchnú časť domu tvoria : 3 miestnosti a kúpeľňa spojená s WC. Podlahy tvoria : dlažba, drevená podlaha a koberce na mieru. Orientácia domu je východ a západ.

Na pozemku sa nachádza, murovaná prístavba, garáž a nový drevený altánok. Prístavba je spojená s domom, tvoria ju dve miestnosti, skladový priestor na povale a podpivničenie (možnosť skladovanie ovocia, zeleniny, vína). Vstup do domu je možný aj cez prístavbu. Pozemok poskytuje dostatok priestoru na vybudovanie bazéna. Možnosť plniť vodou z vlastnej studne. Vstupná brána na diaľkové ovládanie umožňuje pohodlný vstup autom do dvora. Výška brány a oplotenia poskytuje dostatok súkromia pred pohľadmi z ulice.

Obhliadku ponúkanej nehnuteľnosti je možné si dohodnúť priamo s majiteľom. Pri obhliadke majiteľ predloží fotodokumentáciu priebehu rekonštrukcie a odpovie aj na tie najšpecifickejšie otázky. Nehnuteľnosť je bez tiarch, k cene domu je k dispozícii vypracovaný aktuálny znalecký posudok na sumu 298 000 €.

- Kompletná rekonštrukcia (len sa nasťahovať)

- Nízkoenegetický dom 200 m² + prístavba 50 m²

- Top lokalita pri parku (tichá ulica)

- Veľký pozemok

- Zaujímavá cena (pri súčasnom trende a očakávanom raste cien nehnuteľností i stavebných materialov)

- Štýlový vzhľad

Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380. 

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?