Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie33 nehnuteľností

3 izb. byt - rekonštrukcia Lučenec ID 2111

Cena:
60 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Rúbanisko III
Podlahová plocha: 72 m2
 
ID inzerátu: 2111
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 72 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec. Byt sa nachádza na Rúbanisku III. Umiestnenie bytu je 6/8 poschodí v zateplenom panelovom dome. Bytový dom bol nedávno obnovený. Kompletná výmena výťahov, zateplenie, kamerový systém.                                                                                          

Rozloha bytu je 72 m² , byt je bez balkóna. Byt tvorí : vstupná chodba, tri izby, kuchyňa, samostatné WC a kúpeľňa. Obývačka je prepojená s kuchyňou. Byt je pekne zrekonštruovaný. Vymenené boli vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, stierky v celom byte, elektroinštalácia v jadre. Bytové jadro zväčšené, murované z tvárnic. Podlahy sú laminátové a dlažba. V obývačke a v izbe sa nachádza sádrokartonový dekoračný podhľad so svietidlami. V byte zostáva kuchynská linka na mieru so stavanými spotrebičmi,(umývačka, elektrická rúra a elektrická indukčná doska), šatníková skriňa na chodbe, kúpeľňová skrinka a vstavaná skriňa v izbe. Dve izby sú otočené na východnú svetovú stranu, obývačka a kuchyňa na západnú stranu. Do bytu je zavedený opticky internet (paušál do 05.2022 - možnosť využiť). K bytu patrí latková pivnica. Využiť sa dá aj spoločná kočikáreň.

Byt je prázdny pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Správca bytového domu je SBD Lučenec. Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu  sa pohybujú približne 150 € nájomné + el. energia. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?