Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie33 nehnuteľností

3 izb. byt Lučenec Štvrť M.R.Štefánika ID 2109

Cena:
86 000 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Štvrť M. R. Štefánika
Podlahová plocha: 74 m2
 
ID inzerátu: 2109
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 74 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec. Byt sa nachádza v žiadanej lokalite v blízkosti centra mesta na ulici Štvrť M.R.Štefánika. Umiestnenie bytu je na prvom vyvýšenom poschodí v zateplenom panelovom dome.                                                                                           

Rozloha bytu je 74 m² plus dva balkóny s rozlohou 6 m². Byt tvorí : vstupná chodba, šatník, tri izby, samostatné WC a kúpeľňa, kuchyňa. Obývačka je prepojená s kuchyňou s rozšíreným prechodom. Byt je pekne zrekonštruovaný. Vymenená bola elektroinštalácia, vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Bytové jadro je murované z tvárnic. Podlahy tvoria parkety, laminátová podlaha a dlažba. V byte ostáva kuchynská linka na mieru so stavanými spotrebičmi, závesná komoda v obývačke, police na mieru v šatníku, šatníková skriňa na chodbe. Celý byt je slnečný, spálňa a detská izba sú otočené na západnú svetovú stranu, obývačka a kuchyňa na južnú stranu. V spálni a v detskej izbe sú na oknách vonkajšie rolety. K bytu patrí murovaná pivnica.

Bytový dom je situovaný v tichej lokalite, v blízkosti centra, s kompletnou občianskou vybavenosťou. Bezproblémové parkovanie. Byt je vkusne zrekonštruovaný, vhodný k okamžitému nasťahovaniu.

Správca bytového domu je SPOOL. Mesačné náklady pre 3 člennú rodinu  sa pohybujú približne 86 000 € nájomné + energie. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?