Custom text 1

Kontakt: 0907 488 234

Vyhľadávanie34 nehnuteľností

2 izb. byt Lučenec, Loggia, Čiastočná rekonštrukcia ID 2105

Cena:
44 990 €
   
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Rúbanisko III
Podlahová plocha: 47 m2
 
ID inzerátu: 2105
Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha: 47 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Lučenec. Byt sa nachádza na Rúbanisku III. Umiestnenie bytu je na 5 poschodí s výťahom v zateplenom panelovom dome.                                                                                           

Byt je stredový, s rozlohou 47 m2. Cez vstupnú chodbu sa vchádza do kuchyne, WC, kúpeľne a do obývačky. Z obývačky je vstup do druhej izby s loggiou. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Interiérové dvere sú vymenené, v miestnostiach sú nové aj obložkové zárubne. Bytové jadro je pôvodné z umakartu. Kúpeľňa je renovovaná (sadrokartón + obklad). Podlahu tvoria drevené parkety a laminátová podlaha. Plastové okná sú v celom byte. Izby sú orientované na JZ stranu, kuchyňa na SV stranu.

Bytový dom bol nedávno obnovený, vrátane nových výťahov. Výhodou je poloha bytového domu. V tesnej blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Správca bytového domu je Stavebné bytové družstvo Lučenec. Mesačné náklady pre 2 člennú rodinu  sa pohybujú približne 150 € nájomné + 20 € elektrina + 10 € plyn. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Výška úveru v € :
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
rokov
 €
mesačná splátka
Pri úrokovej sadzbe 2%

Manažér:

makler
Meno:Ing. Miroslav Jurík
Telefón:0948 773 380
E-mail:jurikmiro-ZVNC-gmail.com

Máte záujem o obhliadku?